Kanapy
Wiemy jak ważny na co dzień jest odpoczynek i relaks, dlatego przygotowaliśmy modne, zachwycające i wyjątkowo wygodne kanapy tapicerowane, które zapewnią wygodę podczas popołudniowego relaksu, drzemki lub czasu spędzanego w gronie najbliższych.
Zobacz nasze kanapy
Narożniki
Narożniki są świetnym rozwiązaniem w przypadku, gdy bardzo zależy nam na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni użytkowej pomieszczenia. Prosta, a zarazem atrakcyjna wizualnie linia sprawia, że narożnik doskonale prezentuje się w większości wnętrz i służyć może zarówno jako mebel wypoczynkowy, jak i sypialniany.
Zobacz nasze narożniki
Sofy
Jednym z najbardziej praktycznych mebli o szerokim zastosowaniu w różnorodnych wnętrzach są sofy w stylu skandynawskim. Przeważnie ustawiane są w salonie, czyniąc jego wnętrze wygodnym i funkcjonalnym. Pozwalają na popołudniowy relaks z książką czy ulubionym filmem oraz zapewniają wygodę podczas czasu spędzanego z rodziną i przyjaciółmi.
Zobacz nasze sofy
Fotele tapicerowanie
Wygodny mebel w salonie to gwarancja odpoczynku po każdym ciężkim dniu w pracy. Ten sposób relaksu jest bardzo efektywny i dlatego fotele tapicerowane cieszą się ciągłym wysokim zainteresowaniem klientów w każdym wieku.
Zobacz nasze fotele
Previous
Next

Styl, jakość, nowoczesny design

Istniejemy od 2011 roku i mamy już w swoim dorobku ponad 50 tys. w pełni usatysfakcjonowanych Klientów w Polsce i za granicą. Dzięki śledzeniu aktualnych trendów na rynku meblarskim, nasze wyroby są zawsze zgodne z wymaganiami, potrzebami i oczekiwaniami potencjalnych nabywców. Wciąż szukamy nowszych, lepszych i ergonomicznych rozwiązań, które sprawią, że korzystanie z naszych kanap sof czy foteli będzie jeszcze bardziej przyjemne dla naszych użytkowników.

Jako producent mebli, dbamy o najwyższą jakość materiałów z których powstają zgodne z panującymi trendami kanapy, sofy i podnóżki, dlatego każde zamówienie wykonujemy pod indywidualne potrzeby Klienta. Polecamy również fotele tapicerowane, które zapewnią wygodę podczas popołudniowego relaksu.

Wszystkie nasze meble tapicerowane tworzone są tak, aby zapewnić Państwu satysfakcję.

Firma zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych, powstała w 2011 roku i prężnie się rozwija. Nasze meble trafiają nie tylko na rynek krajowy, ale również do innych krajów UE. Posiadamy na swoim koncie 50 000 zadowolonych klientów, jest to dla nas najlepszą nagrodą i motywacją do dalszego działania.

Dziękujemy za zainteresowanie wyrobami meblarskimi firmy Lebex. 
Mamy nadzieję, że spełnią one Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy!

Najpopularniejsze produkty

Najnowsze produkty

Opinie Klientów

Jeśli jesteś użytkownikiem wykonanego przez nas mebla, to zapraszamy do podzielenia się wrażeniami, uwagami i sugestiami – biuro@lebexmeble.pl